Over Willeke Klerks
Willeke Klerks is zwangerschapsdocent Samen Bevallen sinds 2011. Zij biedt de volgende cursussen aan:
- Complete cursus
- Mini cursus
- Privé cursus
- Herhalingscursus
Waarom geeft Willeke Samen Bevallen: “Zwangerschap en bevallen zijn unieke gebeurtenissen. Je krijgt maar één kans om van de bevalling een mooi life event te maken en je kindje de beste start te geven. Met de cursus Samen Bevallen help ik je daarbij graag op weg.”
Wil je contact opnemen met deze docent? Bel of mail dan naar het Centrale Aanmeldpunt van de regio op bovenstaand nummer of e-mailadres.
Willeke Klerks in het kort
- Hobby’s: fotograferen, lezen en wandelen
- Werk: zwangerschapsdocent Samen Bevallen, doula en geboortetrauma coach in eigen praktijk
Inschrijven cursus bij Willeke
Lizzy: "Wij hebben de cursus heel fijn gevonden. Ik had me nog niet echt ingelezen, en zelfs met de versnelde (4 bijeenkomsten) cursus heb ik het idee dat ik nu goed ben voorbereid op de bevalling. Wat ik vooral fijn vond is dat het in praktische stappen ging, maar dat er ook veel ruimte was voor het oefenen en vragen. Je bereid je echt samen voor en weet waar en hoe je elkaar kan steunen."
Johannes vult nog aan: "Een stuk minder zweverig dan gedacht 😅"