Locatie(s)
Velserbroek
Spreektalen
Nederlands

Over Stephanie Jansen

Stephanie Jansen is zwangerschapsdocent Samen Bevallen sinds 2025. Zij biedt de volgende cursussen aan:

  • Complete cursus

Waarom geeft Stephanie Samen Bevallen: “Een goede voorbereiding geeft rust. Ik help toekomstige ouders graag met een goede voorbereiding zodat zij zelfverzekerd de bevalling en kraamtijd ingaan.”

Wil je contact opnemen met deze docent? Bel of mail dan naar het Centrale Aanmeldpunt van de regio op bovenstaand nummer of e-mailadres.

Stephanie Jansen in het kort

  • Hobby’s: Creatief bezig zijn, vakanties met mijn gezin, lezen
  • Werk: Zwangerschapsdocent Samen Bevallen, zelfstandig ondernemer en managementfunctie in loondienst

Inschrijven cursus bij Stephanie

informatie
De cursusdata voor deze cursus worden ingepland in overleg. Meld je dus aan voor deze cursus zodat het Centrale Aanmeldpunt voor deze locatie contact op kan nemen met je om te kijken wanneer de cursus ingepland kan worden.
Geen locatie of startdatum geselecteerd

"De support die je elkaar kunt geven, de ademhalingstechnieken, de rode en groene cirkel, altijd aangeven wat je wilt, vragen stellen en je eigen houding bepalen die voor jezelf het fijnste voelt. Ik vond het een hele leerzame cursus. Je hebt een goede balans in 'theorie' en praktijk. Je betrekt iedereen erbij en er is ruimte voor vragen. We hebben er veel aan gehad."

Anoniem