Over Annika van Tol
Annika van Tol is zwangerschapsdocent Samen Bevallen sinds 2015. Zij biedt de volgende cursussen aan:
- Complete Cursus
- Minicursus
- Privécursus
- English Spoken
Waarom geeft Annika Samen Bevallen: “Ik word telkens weer blij als ik aanstaande ouders vertrouwen en kracht kan meegeven in aanloop naar de bevalling.”
Wil je contact opnemen met deze docent? Bel of mail dan naar het Centrale Aanmeldpunt van de regio op bovenstaand nummer of e-mailadres.
Annika van Tol in het kort
- Hobby’s: hardlopen, wandelen, steppen, koken en zelf vlierbloesemsiroop maken
- Werk: zwangerschapsdocent Samen Bevallen, eigen praktijk in mindful ouderschap, mindfulnesstrainer
Inschrijven cursus bij Annika

Lizzy: "Wij hebben de cursus heel fijn gevonden. Ik had me nog niet echt ingelezen, en zelfs met de versnelde (4 bijeenkomsten) cursus heb ik het idee dat ik nu goed ben voorbereid op de bevalling. Wat ik vooral fijn vond is dat het in praktische stappen ging, maar dat er ook veel ruimte was voor het oefenen en vragen. Je bereid je echt samen voor en weet waar en hoe je elkaar kan steunen."
Johannes vult nog aan: "Een stuk minder zweverig dan gedacht 😅"